Prywatny klub sportowo-rekreacyjny PePeSport powstał z zamiłowania do dzieci i do sportu. Sami jako rodzice, wiemy jak ważny w życiu każdego dziecka jest rozwój fizyczny i intelektualny. Dziecko dzięki uczęszczaniu na nasze zajęcia uczy się samodzielności, pracy w zespole, poznaje sport od podszewki. Zajęcia prowadzone w PePeSport pozwolą Twojemu dziecku w praktyczny sposób wykorzystać wolny czas, są bardzo urozmaicone, dzięki czemu Twoja pociecha sama będzie mogła decydować co ją pasjonuje, a co nie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z nami Twoje dziecko nigdy nie będzie się nudzić!

zapraszamy :)

 

Klub sportowo-rekreacyjny PePeSport w roku 2015 połączył się z Klubem sportowo-rekreacyjnym Sportowa PaKa. W związku z tym od 2015 roku działa pod dwoma nazwami :)


Kadra trenerska:

Patrycja Polak


Instruktor Sportu i Rekreacji Ruchowej - specjalność Narciarstwo alpejskie. Założycielka i trener Grupy rekreacja PePeSport. Była zawodniczka narciarstwa alpejskiego, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski zarówno juniorów, jak i seniorów w Narciarstwie alpejskim. W posiadaniu dwukrotna najwyższa Klasa Mistrzowska w Polsce. Kilkukrotna złota medalistka Pucharów Polski oraz Mistrzostw Polski w Carvingu oraz Skicrossie. Trenerka w klubie UKS Brenna, przez co posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Polak

Paweł PolakInstruktor Dyscypliny Sportu, specjalizacja Narciarstwo Alpejskie - trener, mgr fizjoterapii Absolwent Akademii Wychowania fizycznego w Krakowie. Założyciel i trener grupy Sportowej SkiRace. Były zawodnik narciarstwa alpejskiego, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim.Założyciel skiracingdays - wyjazdy i szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych.

 

 

 

Kasia S

Trenerka Narciarstwa alpejskiego, tenisa oraz pływania. Z wykształcenia mgr Wychowania fizycznego, technik fizjoterapii. Instruktor Sportu i Rekreacji ruchowej- dyscyplina Narciarstwo zjazdowe. Od 2000 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą. Założycielka Sportowej Paki.

Instruktor tenisa ziemnego, instruktor narciarstwa.

 

SEKCJA SPORTOWA-SkiRace więcej...

Dedykowana jest dla dzieci od 6-go roku życia. Zajęcia prowadzone przez absolwenta Akademii Wychowania fizycznego w Krakowie, fizjoterapeutę, byłego zawodnika, wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim - Pawła Polaka. Dodatkowe kwalifikacje: Instruktor Dyscypliny Sportu – specjalizacja Narciarstwo Alpejskie , Instruktor Odnowy Biologicznej w Sporcie.

 

SEKCJA REKREACYJNA więcej...

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Podczas zajęć rekreacyjnych trenerzy będą obserwować predyspozycje sportowe dzieci w każdej dyscyplinie.

Podział na dwie grupy: Przedszkole sportowe oraz Młodzi sportowcy.

 

CENNIK:

Grupa sportowo-rekreacyjna:

Zajęcia 3 razy w tygodniu - 380 zł/os/m-c (nie obejmuje transportu na zajęcia)

 

Istnieje możliwość wykupienia transportu w cenie 15 zł za zajęcia, lub płatne za miesiąc z góry 150zł.

Dodatkowe koszty: karnety, zgrupowania, transport, ubezpieczenie oraz wejścia na niektóre dodatkowe zajęcia(konie, parki linowe, wycieczki krajoznawcze).

Wszystkie pozostałe zajęcia nieodpłatne.

Termin płatności za Klub bezwzględnie do 2-go każdego miesiąca

UWAGA!

Opłata miesięczna ważna jest w trakcie jednego miesiąca treningowego. Nie ma możliwości przenoszenia niewykorzystanych treningów na następny miesiąc.

Wpisowe do klubu wynosi 100 zł. Opłata ta zostanie wykorzystana na koszulki klubowe oraz gadżety.

 

Wpłat należy dokonywać na konto:

 

Ing Bank


11 1050 1070 1000 0092 1022 9648

Sportowa PaKa Katarzyna Siuciak

 

Aktualności

Zapraszamy na Letnie zajęcia sportowe dzieci w wieku 4-15 lat

Ruszyły zapisy na letnie półkolonie sportowe  Bielsko-Biała  2021

zapisy już trwają-ilość miejsc ograniczona!

TERMINY od 28.06-20.08.2021

Szczegóły w zakładce LATO 2021

 

Pozdrawiam i zapraszam

Katarzyna Siuciak